LIJANA-masáže s vůní Srí Lanky

Akce

15.6.2013 Blížící se akce! Přijďte prožít hezké odpoledne, zdravě si zasportovat a získat užitečné informace o zdravém pohybu a relaxaci. Srdečně vás zvou lektorka Nordic walking Lenka Sehnalová a terapeut,masér Libor Pavlík. :-)
Na tomto místě ze srdce děkuji vám všem,kteří jste se zúčastnili mojí besedy s názvem: Poutavé povídání o masážích a terapiích s vůněmi Orientu,která se konala dne 7.11.2012 v Národním domě Prostějov. Velmi mě potěšila a příjemně překvapila tak hojná účast cca 35 lidiček. Upřímně také přiznám,že mě zahřály u srdce pozitivní reakce bezprostředně po besedě,na kterou jsem také pozval významného hosta Phdr.Hanu Khlaif,majitelku firmy Yasminka (výhradní dovozce přírodních olejů a kosmetiky ze severní Afriky-Maroko,Tunis) a zakladatelku české aromaterapeutické společnosti,se kterou úzce a dlouhodobě spolupracuji.

První část besedy jsem hovořil o tom,jak si vybrat komfortní studio a co by mělo takové studio splňovat a správného maséra odborníka,dále o deformacích chodidel a jejich nápravě a krátce také o celulitidě.

Čas vyhrazený pro moji část besedy (první polovinu) opravdu pádil jako o závod a než jsem se nadál,hodina byla minulostí a předával jsem slovo paní doktorce Haně Khlaif,která hovořila o výrobě vzácných olejů z Maroka a Tunisu, představila fotografie plodů ze kterých se lisují tyto oleje a také jedinečné fotografie zasněžené Sahary z letošního února. Dále paní doktorka představila nadační fond firmy Yasminka pro pomoc chudým dětem v Africe,za což patří firmě Yasminka slova uznání za ušlechtilou myšlenku podporovat lidi v nouzi.

Vzhledem k pozitivním ohlasům na tuto akci a dotazům,jestli bude následovat nějaké další povídání,můžu už teď říci,že se mně rodí myšlenky a nápady uspořádat podobnou besedu a tentokrát s tématickým zaměřením.

Ještě jednou vřele děkuji všem zúčastněným a zvlášť mým klientům za podporu.:-) Těším se na shledání při příští akci. Mějte jasnou mysl a otevřené srdce. Libor Pavlík

zprava Phdr.Hana Khlaif,asistentka paní Hana,Libor Pavlík
Phdr.Hana Khlaif,Libor Pavlík
Phdr.Hana Khlaif při přednášce
Phdr.Hana Khlaif při přednášce
Libor Pavlík při přednášce
 

2.1.2012

Pro své klienty chceme vždy to nejlepší! S potěšením Vám přinášíme novou zprávu. Od 1.1.2012 jsme se stali partnerským studiem firmy Bio Relax - přímý dovozce přírodní kosmetiky a olejů z Tunisu a Maroka. K tomuto rozhodnutí jsme se odhodlali na základě ročního testování této skvělé kosmetiky a olejů v našem studiu,které přineslo výborné výsledky a velmi pozitivní odezvu našich klientů. Co to znamená pro naše klienty do budoucna? Významnou změnu v kvalitě olejů a kosmetiky, kterými provádíme masáže, zábaly a kosmetické ošetření těla,což vám přinese jěště větší efekt a požitek z masáží v našem studiu. Těmito produkty, které svojí vyjímečnou kvalitou nemají na českém trhu obdoby,provádíme již každou masáž - do této doby jsme s produkty Bio Relax prováděli pouze orientální masáže. Tato významná pozitivní změna v kvalitě se promítne na min.zvýšení cen.


1.2.2011
Cesta z ordinace lékařů k aktivnímu životu! Jak na bolesti zad? Naučím Vás,jak si můžete pomoci od bolestí zad,páteře i kloubů. Naučím Vás skvělou metodiku SM-System. Rozklikněte odkaz CVIČENÍ. Přeji Vám hezké dny - Libor Pavlík :-)

14.1.2011
Nově! Orientální terapie - přírodní péče o pokožku.

20.9.2010
Skvělá novinka!

Navázali jsme spolupráci s přímým výhradním dovozcem přírodní kosmetiky ze severní Afriky - Maroka a Tunisu. Tato kosmetika - oleje, jíly, soly, peelingy, scruby, parfémy, květinové pleťové vody a další se tvoří podle starých poctivých receptur a je vyjímečná svojí nevídanou čistotou, která předčí i ta nejnáročnější očekávání. Můžete se tedy těšit na exkluzivní orientální terapie, které již brzy budou vám-klientům, přinášet nádherné zážitky a úžasné léčebné účinky.
Hezký den Vám přeje studio Lijana :-)


17.2.2010
Super sleva až 20% na balíček "Čistá jako studánka" - 10 manuálních lymfatických masáží. Buďte krásná jako jaro, pročistěte svoje tělo. Pro klienty pojišťoven ZP Metal Aliance a ČPZP sleva 20%! Jinak sleva 10% POZOR! A to ještě není vše! Ke každému balíčku (bez rozdílu) - DÁRKOVÝ POUKAZ do kosmetického salonu v hodnotě 500,-Kč! Tato akce trvá do 30.5.2010!


7.1.2010
Teplé obklady z mořské soli, zázvorové teplé obklady


26. 7. 2009
Probuďte svou energi amma masáží: celý článek zde


PRODEJ DOPLŇKŮ STRAVY CALIVITA A JUST


17.7.2009
SKVĚLÉ - vždy pro vás máme něco navíc.
Špičková kosmetika značky JAFRA - ZDARMA v hodnotě 500,-Kč. Spolupracujeme s kosmetickým studiem VISAGE, který je regionálním zastoupením firmy JAFRA u nás v Prostějově. Při zakoupení permanentky na masáže v hodnotě 1000,-Kč, obdržíte dárkovou poukázku v hodnotě 500,-Kč na kosmetiku JAFRA ve studiu VISAGE.
24.2.09
Relax studio LIJANA vás zve na AMMA MASÁŽ SHOW pod vedením mezinárodně uznávané čecho-francouzské lektorky, manažerky a odbornice na wellness paní Mgr.Hany Cathala, ve které budete i vy sami namasírováni.

Kdy : 1.3.2009 od 10 - 16hod. Kde: Relax studio Lijana, Plumlovská (Penny Market 1.p), Prostějov

Objednávky na tel: 732 580 138, 732 869 348, e-mail: pavlik.libor@seznam.cz ,

Předvedeme vám nejžádanější typ manažerské masáže, která vás doslova nabije novou energií, v oblečení a za 20min. Přijďte si zpříjemnit první březnovou neděli do krásného prostředí a nechat se ZDARMA namasírovat. Tímto jste srdečně zváni.
3. 1. 2009

NOVINKA - AJURVÉDSKÁ MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE A OBLIČEJE

Popis masáže v odkazu "Ostatní masáže"


1.12.2008

TIP NA KRÁSNÝ VÁNOČNÍ DÁREK

Vůně bylinek a masáž hlavy to je tedy nádhera, neváhejte, vyzkoušejte ve studiu LIJANA. Nelze najít slova chvály, prožijte si proto sami tuto krásnou relaxaci nyní pro vás v této akci!!! Bylinný box s masáží hlavy + ajurvédská celotělová masáž nyní s výraznou slevou 20%!!! Nabízíme nejenom velký výběr masáží, ale také neobyčejně krásné prostředí v indickém stylu, vstřícný přístup a profesionální kvalitu. Krásný den vám přeje studio Lijana.


1. 8. 2008

SÁM SOBĚ REFLEXNÍM TERAPEUTEM

Reflexologie je pilířem naší práce.

Jednoduchá, krásná, bezbolestná, efektivní, bez vedlejších účinků, levná, dostupná každému kdykoliv a kdekoliv - taková je reflexní terapie plosky nohy. Během šesti hodinových masáží, se dostane pomoci každému orgánu ve vašem těle, pocítíte absolutní uvolnění od stresu a navíc vás naučíme, jak si můžete pomoci při zdravotních i psychických těžkostech bez léků, rychle a snadno, mačkáním nebo hlazením reflexních zón na chodidle - stačí jenom vaše holé ruce! Balíček 6 hodinových reflexních masáží + 1 hodinová reflexní diagnostika. K tomu zcela zdarma mapa reflexních zón a užitečné informace pro samoléčbu!

Tato nabídka platí od 6. 8. 2008.

Mějte krásný den bez mráčků, vaše studio Lijana?


VYUŽIJTE SKVĚLOU NABÍDKU!

Od 20. 3. 2008 do 20. 9. 2008 nabízíme slevu 40% na parní bylinný box.


10. 4. 2008

Dále nabízíme od 14. 4. 2008 do 30. 6. 2008 SLEVU na lymfatické masáže tzv. jarní balíček - „Čistá jako studánka“- 10 hodinových lymfatických masáží s velmi příjemnou slevou 30% + bonus v podobě zjištění statiky chodidel pomocí počítače ZDARMA!!! Na jednu hodinovou lymfatickou masáž sleva 20%+ bonus!!!


VYUŽIJTE PŘÍSPĚVKU NA MASÁŽE (až 600,-Kč) od ZP Metal - Aliance!

Přijímáme poukázky Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass.


26. 6. 2008

Chceme pro své klienty jen to nejlepší!
Pozvánka

Přednáška na téma „Mikroskopické vyšetření živé kapky krve v temném poli mikroskopu“. Velmi zajímavé a užitečné informace o této nadstandardní metodě, která je světový trend, nabízí komplexní obraz naší krve, dokáže odhalit kořen onemocnění, proč se dějí v těle nežádoucí reakce a mnoho dalších informací o našem organismu, bude přednášet v Relax studiu Lijana MUDr.Roman Šindelář.

Kdy: v pondělí 14. 7. 2008 ve 20 hod.
Kde: Relax studio Lijana, Plumlovská 4126, Penny Market - vchod z boku od sídliště A.Slavíčka
Vstupné 50,-Kč
Vzhledem k omezené kapacitě studia Lijana, prosíme zájemce, aby potvrdili svoji účast a objednali se nejpozději do 9.7.2008 na tel: 732 580 138, 732 869 348
Mějte hezký den bez mráčků, vaše Relax studio Lijana.