Autopatie - jiný přístup k nemocem, bolestem a psychice

Co uděláte, když Vám léčba nezabírá, zabírá jenom částečně, nebo jste odkázání na užívání léků? Třeba se „rozhodnete spokojit“ s tímto stavem a brát jej jako definitivu, ale třeba vezmete odpovědnost za svoje zdraví do svých rukou, tam kam skutečně patří a začnete hledat pomoc jinde a jinak, prostě se rozhodnete pro změnu! Právě v tomto momentě Vám doporučuji z vlastní zkušenosti a ze zkušenosti mnoha jiných lidí Autopatii.

Co je Autopatie?

Je to jemná cesta k uzdravení dostupná každému, vycházející ze zásad a kořenů klasické homeopatie. Autopatie přistupuje k člověku jako k celku tzn., že současně ladí energetický, psychický i fyzický stav. Nemá vedlejší účinky. Autopatie není zaměřena proti nemocem a bolestem, ale harmonizuje jemný organizační systém v těle, který následně dokáže vyladit všechny jemu podřízené systémy od psychiky po fyzické orgány.
Autopatie nastoluje řád a pořádek = zdraví a harmonii.
Chaos = nemoc a bolesti.

V jakých případech autopatie pomáhá?

Prakticky je působení autopatie neomezené, ale vycházíme z dostupných případů z praxe po dobu existence od jejího objevení v roce 2002. Od té doby autopatie pomohla tisícům lidí s dlouhodobými nemocemi a různými potížemi, jejichž výčet by byl na samostatnou stranu, tak zmínka alespoň několika málo jako jsou: astma, alergie, astma, autismus, ekzémy, kvasinkové onemocnění, trávicí nebo žilní potíže, bolesti kloubů, zad a páteře, roztroušená skleróza, cukrovka, opakované infekční onemocnění, nespavost, chronické záněty střev, pooperační stavy, chronická únava, migrény, úzkosti, deprese, strachy a mnoho dalších, kdy byli lidé klasickou medicínou odkázáni na konzumování hromady léků s nelichotivým ortelem na celý život. Nebo i v případech, kdy nebylo dáváno mnoho nadějí, což jsou nádorové a jiné onemocnění a také v případech klasifikovaných jako nevyléčitelné.

Je možné autopatii kombinovat s jakoukoliv léčbou?

Ano a to beze strachu, protože nijak nenarušuje jakoukoliv léčbu, právě naopak. Tak proč ji nevyzkoušet třeba současně s jinou metodou, kterou se sice už dlouhodobě léčíte, ale nemáte takové výsledky, které očekáváte? Je časově nenáročná a nemá žádné ani věkové omezení, takže ji mohou bez omezení používat i těhotné ženy, kojenci i senioři v jakémkoliv věku.

Jak autopatie působí?

Od jiných alternativních nebo klasických lékařských postupů se liší zásadní věcí - nepoužívá vnější prostředky, ale výhradně vnitřní tělesnou informaci jedince (slinu, dech),upravenou homeopatickým způsobem, která nese otisk jeho sama, jeho nemocí, bolestí, neduhů, psychiky do nejmenších detailů, odpovídá naprosto přesně jeho aktuálnímu stavu, a proto nejlépe zná cestu k uzdravení a ne jenom k opakovanému léčení! Nepotlačuje symptomy jako alopatické léky, ale řeší příčinu. Je to individuální přístup v tom nejpravějším slova smyslu! Proto je autopatie při uzdravování tak efektivní, dokonce i v případech nazvaných konvenční medicínou jako nevyléčitelné!

Jak začít?

Autopatie je metoda samoléčby, kdy nemusíte nikam pravidelně docházet, jako třeba u manuálních terapií, ale uzdravujete se v domácích podmínkách. Má však svoje zásady, pravidla, a proto aby byla efektivní, je nutné, si před aplikací alespoň přečíst oficiální stránky nebo navštívit nejbližšího vyškoleného poradce, který Vás správně nasměruje a při první konzultaci Vám poskytne správné informace, vyhodnotí Váš zdravotní stav a na základě toho určí, jaký preparát v jaké frekvenci podávání budete aplikovat. Bude Vám nápomocen při všech dotazech, možných nejasnostech - třeba po telefonu nebo e-mailem a se kterým můžete sdílet na kontrolních konzultacích po cca 5-6.týdnech Vaše pocity, úspěchy a který určí další postup. První konzultace trvá cca 60.min., kontrolní konzultace 30.min.
Po vstřebání základních informací, zvládne zhotovení autopatického preparátu každý a není složitější než příprava bylinkového čaje.:-)

Kdy autopatie nepomáhá? Když ji provádíte nesprávně nebo když si o ní jenom čtete a nepraktikujete.

A pomáhá vůbec? ? Mým úkolem není, přesvědčovat Vás tady o něčem, co už dávno funguje, co vychází z praktických zkušeností lidí, kterým autopatie pomohla vrátit zdraví. Je jednoduché „s rukama v klíně nad něčím polemizovat“ nebo dokonce zatratit, zesměšnit to předem…, těžší je však rozhodnout se pro změnu v myšlení navzdory okolním pochybovačům a posměváčkům, odhodit stará nefungující a nepotřebná přesvědčení, předsudky a jít si za svým, začít dělat něco jinak. Proto doporučuji NEČÍST a ZAČÍT AUTOPATII PRAKTIKOVAT, ZAŽÍT TAK VLASTNÍ ZKUŠENOST!

Věřte, že na podporu svého zdraví není nikdy pozdě, proto pečlivě zvažte, jaké metodě budete věnovat svoji pozornost a důvěru, do čeho budete investovat svůj čas a peníze.

Jsem poradce autopatie a jsem ochoten být Vám nápomocen při Vaší cestě k uzdravení!

S úctou Libor Pavlík – studio Lijana