Cvičení

Skvělá originální metoda

Vyzkoušeli jste všechno možné a záda vás pořád bolí? Přijďte do studia Lijana a my vás naučíme cvičení, po kterém vás záda bolet přestanou!

Ve studiu Lijana jsme rozšířili nabídku o cvičení pro stabilizaci, regeneraci, mobilizaci páteře a kloubů. Je to originální metoda, jak odstraňovat poruchy páteře, ale hlavně jak jim předcházet. Cvičíme se speciálním elastickým lanem což umožňuje svaly posilovat a zároveň protahovat. Nejdůležitější na této metodě je, že pomocí svalových spirálních zřetězení zužuje pas, posiluje břišní svaly vestoje což vytváří v těle sílu vzhůru - vzniká tah, který odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby. Tím umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu. Cvičení spirální stabilizace páteře je velmi vhodné (přímo nutné) pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání, pro školáky a studenty, dále pro klienty, kteří mají problémy s páteří klouby a svaly při ostatních cvičeních (Aerobik, Zumba, Bosu, Pilates, Power jóga), také je vynikající pro vás, kteří rekreačně, závodně nebo vrcholově sportujete (tenis, golf, volejbal, posilování a další), využívají jej také vrcholoví sportovci na srovnání svalových nerovnováh způsobených jednostranným zatížením.

V programu obsahujícím 10 lekcí (10x45min.) vás naučíme metodiku cvičení – správné uchopení elastického lana , přesné provádění cviků, vyvarování se chyb což je velmi důležité pro účinnost cvičení. Proto je nutné začít cvičit pod dohledem cvičitele této metody. Tato metoda je jednoduchá, ale velmi účinná. Věk od 7-8 let horní věková hranice není omezena.

Libor Pavlík ze studia Lijana Vám nabízí:

  • individuální lekce metodiky SM SYSTÉM (jednoduché a velmi účinné pro spoustu potíží s pohybovým systémem-zády, páteří a klouby) ve studiu od 1.12.2010.
  • vstřícný a trpělivý přístup s dostatkem času ke každému klientovi s ohledem na jeho pohybové nadání, zdravotní stav a věk.
  • cvičení Vás naučím precizně tak, aby bylo pro Vás účinné a ne kontraproduktivní (nesporná výhoda individuálního přístupu).
  • doplnění cvičení o masáže (spec.manuální techniky během cviků), které zvýší a urychlí účinek cvičení.
  • krásné prostředí s pozitivní atmosférou.