Relaxace – Masáže - Pohoda

Vážení! Nabídněte svým zaměstnancům něco víc! Dejte jim návod jak odpočívat a být tak lepší a úspěšnější v životě i v práci.

Dle dohody zajistíme masáže a další relaxační a regenerační služby přímo ve Vaší firmě, v hotelu nebo v průběhu společenských, vzdělávacích, zábavných a sportovních akcí.

Regenerace sil je základ pracovního a sportovního úspěchu.

Masáže v kanceláři - bolesti hlavy, zad a šíje, únava a ospalost jsou nejčastější důsledky neúměrně dlouhého sezení u monitoru počítače. Na přenosném masážním lehátku v prostoru Vašich kanceláří poskytneme Vašim zaměstnancům relaxační masáže.

Masáže při sportu – nabízíme masáže pro sportovní kluby, sportovní kolektivy i pro sporty individuální. Po dohodě je možné vycestovat s klubem na několikadenní soustředění.

Masáže v hotelu - dle dohody zajistíme různé druhy masážních a relaxačních technik pro Vaše hotelové hosty. Masáže provádíme v pokoji hosta na našem přenosném masážním lůžku nebo v hotelové masážní místnosti.

V případě zájmu ze strany organizace, firmy, sportovního klubu nebo školy nás můžete kontaktovat:

Plumlovská 4126, Penny Market 1.patro,
Prostějov 796 04
www.lijana.cz, pavlik.libor@seznam.cz
mob: 732 580 138, 732 869 348

Chcete zažít dálku Srí Lanky na vlastní kůži?

Myslíte, že to není možné? Potom přijďte do našeho masérského studia na ajurvédskou masáž, která má své kořeny právě na Srí Lance, do prostředí provoněného kouzelnou relaxací. Další účinné techniky Vás uvolní fyzicky a také Vám navodí pohodu v mysli.