Orient


Milí klienti,
vážíme si vaší přízně a důvěry, kterou nám projevujete. Samozřejmě nás tato skutečnost moc těší a proto se snažíme naši vzájemnou důvěru posilovat širokou nabídkou služeb v té nejvyšší kvalitě, s těmi opravdu nejlepšími produkty na trhu. V duchu této naší filozofie: „Pro naše klienty - stávající i ty nové, chceme vždy to nejlepší“, jsme od roku 2012 navázali spolupráci s výhradním dovozcem čistě přírodní kosmetiky ze severní Afriky - Tunisu a Maroka. Tato kosmetika - oleje, jíly, ghassoul, peelingy, cukrové scruby, soli, květinové vody, parfémy a jiné, je vyrobena díky tisíce let starým orientálním receptům v nejlepších laboratořích na přírodní kosmetiku v severní Africe a je vyjímečná svojí nevídanou čistotou a kvalitou.

Marocká masáž

Jedná se o speciální typ masáží, jejichž původ pochází od berberských obyvatel. Berbeři jsou původní obyvatelé severní Afriky a především jejich potomci z Maroka a Tuniska se ošetřením těla, pleti a starým recepturám z hammamu-věnují dodnes. Proč se tedy neinspirovat touto kulturou a orientálním světem a jejich vůněmi ?

Základním olejem tohoto typu masáže je arganový olej. Jeho složení a účinky jsou velice bohaté a jedinečné. Tyto masáže mají svůj původ již v 7.století, kdy se prováděly v hammamu. Hlavní podmínkou marockých masáží je teplá voda a arganový olej. Tento druh masáží dodá tělu neskutečné množství energie, revitalizuje Vaše tělo a posune vás do úplně jiného stavu mysli. Je to osvěžující způsob, kterým se vaše tělo zbaví stresu.

Na tuto masáž doporučuji vzít s sebou náhradní spodní prádlo nebo můžete využít nabídnuté jednorázové.