Terapie

Hojení!Dovolte si:

Hojení!
Jestli má pro vaše srdce toto slovo hodnotu, potenciál a poselství, jsem vám k službám.

Co znamená slovo "hojení" v mém pojetí?
Jednoduše probuzení samoléčebných schopností těla bez nutnosti postupovat podle určitého konceptu nebo metody, bez chtění ovládat samotný „proces“. Nejedná se o energetické léčení! Jednodušší je popsat, o co se nejedná. O co se jedná jde jenom prožít. V průběhu hojení nemusí být přítomen nikdo kromě vás, tedy ani já! Mohu vám být "nápomocen" jenom ze začátku při prvním, druhém setkání, než se „to“ (pokud budete chtít) „naučíte“ sami.

Jak hojení probíhá a jak dlouho trvá?
Ležíte na pohodlném lehátku, hlavu podloženou anatomickým polštářem, kolena podložena půlkulatou podložkou, podle pocitu si na přikrytí vyberete buď sarong (přikrývka z lehké, vzdušné látky) nebo dlouhý ručník či deku. Po dobu hojení můžete a nemusíte pociťovat různé pocity nebo reakce fyzického těla. Nic z toho však není podmínkou nebo indikátorem, že proces vůbec probíhá nebo že probíhá „správně“. Většinou se chce lidem usínat. Doporučuji nechat vše probíhat tak, jak to v daný moment vnímáte a nebránit se. Po skončení lidé mj. sdělují, že se bránili usnout z obavy, že by si schrupli. A já na to: „ No a co? To je snad problém?“ Naopak je to skvělé uvolnění, ale nikoliv podmínka!!!

Na jaké stavy, nemoci, bolesti, disharmonie fyzické či psychické, hojení působí?
Už samotné kategorizování by odvádělo od pravé podstaty hojení, tudíž můžu říct jenom tolik, že ke mně přicházejí lidé, kteří u mě v dané období jejich života mají a potřebují být, nehledě na to, co potřebují řešit – jestli fyzickou nebo citovou stránku.

Doba trvání 30min. nebo 60min. podle vašich pocitů. Můžeme se dohodnout předem, ale vždy respektuji vaše pocity v daný okamžik.
Nic není moc nebo málo, všechno je tak, jak je!
30 - 60min. 450,-/ 850,-


Od beznaděje k procitnutí - průvodce životními událostmi

Každý člověk je jedinečný, výjimečný (neexistuje kopie) a každý člověk má právo na život v dostatku ve všech podobách.

Dovolte si:

Co vás čeká:

90 - 120min. 1200/1400,-Přeji všem příjemné dny s vnitřním klidem v sobě.
Libor Pavlík