Masérské zkušenosti

Kdo jsem?

Libor Pavlík narozen ve znamení raka 25.6.1972. Moje činnost je mým životem a koníčkem zároveň. A můj život je vědomou volbou! Jedním slovem nelze vystihnout profesní název, protože množství technik, které používám, je rozprostřeno do více rovin lidské bytosti. Myslím, že nezáleží na přesném pojmenování, ale na významu toho co dělám, na tom jak vnímám lidské zdraví (tělesné i psychické)a jak jej navrátit, když je více či méně podlomeno.

Jaký mám záměr?

Mým záměrem je, být tím, co dělám a to co dělám, aby mělo smysl a užitek pro každého, kdo mě s důvěrou osloví. Provázet ty, kteří o to stojí na cestě od beznaděje, přes procitnutí k naději na uzdravení! Moje přesvědčení, že chronické stavy a vážné nemoci nejsou hříčkou náhody a že vždy existuje naděje na uzdravení , může být pro lidi hnací silou i bodem zlomu ve vnímání jejich bolestí, nemocí, životních trápení.

Co dělám?

Výstižně a jednoduše DOTYK – SLOVO – INTUICE jsou moje pracovní nástroje.

U mě se každému člověku dostane plné pozornosti, naslouchání a zpětné vazby, vycházející z mojí citlivé intuice - vedení, které převyšuje rady, vyprodukované logickým myšlením. Mluvím o tom, co člověk v sobě takzvaně má jako poslání, rozvíjí to a používá ku prospěchu sebe i druhých. Při setkání s klientem se od přivítání až po rozloučení nechávám vést mojí citlivou intuicí, proto jsou každý rozhovor, každá masáž v něčem jiné - jedinečné a neopakovatelné - prostě takové, jaké mají být v danou chvíli pro nejvyšší dobro každého člověka.

Moje cesta:Moje motto:

Život je spravedlivý, jenom musíme znát jeho pravidla!